הפעם הראשונה שלי עם נערת ליווי

הפעם הראשונה שלי עם נערת ליווי

נערת ליווי בלה – רזה עם שיזוף מושלם

התגרשתי לא מזמן ואחרי 6 חודשים של פרידה הרגשתי שאני צריך חברה של אישה אחרת אני יתפוצץ,

יצאתי לכמה דייטים שחברים שלי קבעו לי אבל לא הייתי מוכן להתחייב לקשר רציני ורציתי רק סקס אבל לא משנה מה ניסיתי לא יצא לי מזה כלום. הרדיפה אחרת בחורות היתה מתסכלת, שעות בוזבזו על סמסים שיחות טלפון נסיעות ומפגשים משעמים בבתי קפה.

אחרי כמה חודשים הבנתי שאם אני ישקיע ב שירותי ליווי ויביא נערת ליווי הביתה זאת תהיה הוצאה כספית דומה לכל הדייטים שאני יוצא אליהם ובסה"כ נמאס לי מהרדיפות האלה אז לא היה איכפת לי גם אם זה היה יוצא יותר וגם ידעתי שאני יקבל בתמורה סקס בטוח וסקס מעולה.

יצרתי קשר עם שירותי ליווי והזמנתי נערת ליווי הביתה, לא ידעתי בהתחלה למה לצפות.

עשיתי את כל ההכנות שיכולתי התקלחתי הכנתי בקבוק יין וסידרתי את המיטה, כשהיא הגיע הופתעתי לגלות ג'ינג'ית יפייפיה בשם צ'רלי עם גוף רזה ציצים עסיסיים ועיניים ירוקות מדהימות שהנפש שלי שקעה בהם מיד.

כשהתחלתי לדבר גימגמתי קצת ובקושי הוצאתי מפי את שמי היא ציחקקה וענתה לי את שמה חזרה, הצעתי לה יין ודיברנו קצת… לא יודע איך אבל התחלתי להתעניין איך היא נהיית נערת ליווי כמה היא מרוויחה בתור נערת ליווי ועל

שירותי ליווי בכללי, פתאום זה נורא עניין אותי למרות שחלק מהשאלות ששאלתי היו קצת פרטיות אז חדלתי.

היא שאלה אם אני רוצה להמשיך לדבר כל הערב או שנגש לעניינים ואמרתי לה שאני ישמח פשוט לא ידעתי איך להתחיל. עברו למיטה היא הורידה לי את המכנסיים וישר התחילה למצוץ לי כמו אלופה, בחיים לא קיבלתי מציצה כזאת ואחרי 6 דקות בערך הייתי חייב לעצור אותה כי כמעט גרמתי ורציתי להמשיך להנות.

היא עשתה כל מה שרציתי ואפילו הסכימה לאנאלי, מעולם לא זיינתי מישהי בתחת כי אישתי מעולם לא הסכימה ונדלקתי על זה ומאז אני חייב לעשות את זה עם כל נערת ליווי שאני מזמין. נהייתי לקוח קבוע אחרי הג'ינג'ית הזאת ומאז אני מנסה נשים מכל הסוגים! אטיופית בלונדינית שמנה רזה… כל מה שעולה לי לראש.

אני ממליץ לכל מי שרוצה לחוות חווית מין מדהימה עם כל סוגי הבחורות שיש, כל מי שמסוגל להרשות את זה לעצמו חייב לנסות!!

תגיות : , , ,