כמה עובדות על שירותי ליווי בתל אביב

כמה עובדות על שירותי ליווי בתל אביב

נערת ליווי דריה – מסערת חושים

בתי עסק המספקים שירותי ליווי בישראל זה כבר עניין שבשגרה, אך יש עיר בה הדבר מגיע לרמות אחרות. תל אביב, העיר העברית הראשונה, היא גם הראשונה שכזה מגיע להיקף השוק לאיכות השירות שניתן בענף זה.

 

תל אביב, עיר שממתגת את עצמה כעיר ללא הפסקה, היא אכן כזו, וחיי הלילה הסוערים של העיר מפורסמים ברחבי העולם, תיירים רבים שמגיעים מעידים כי לא חשבו שבישראל ייתקלו בצורה כל כך משוחררת, מתקדמת וכיפית של תרבות בילוי. מאט (22), צעיר ממלבורן שבאוסטרליה שפגשנו בשייק בר ברוטשילד מספר: "המסיבות פה מטורפות, אנשים שמחים והבחורות חמות!" ומוסיף "הגעתי לישראל למסיבת רווקים של חבר קרוב, והזמנו שם שתי חשפניות, בחיי, יצא לי כבר להשתמש בשירותי ליווי בבית, אבל זאת הייתה חוויה שלא הכרתי, באו אלינו שתי פצצות, בחורות שיודעות מה הן עושות עם הגוף שלהן, משאירות אותך לבהות בהן בפה פתוח, כמובן שבסוף הזמנתי גם את האקסטרה."

 

בעיר כל כך אטרקטיבית עם מארג אנושי יוצא דופן, בו ניתן למצוא אנשים באמת מכל הגילאים, הסוגים, תחומי העניין והשקפות החיים, לא מפתיע ששירותי ליווי בתל אביב יכללו בשורותיהן בחורות מכל סוג ומכל סגנון. זה לא סוד שרובן מגיעות ממדינות מחבר העמים, אך ישנן גם אסיאתיות, שחורות, צרפתיות, וצבריות רבות שהחליטו שהכי כדאי להן ללכת על המקצוע העתיק בעולם.

 

שירותי ליווי בתל אביב הוא ענף משגשג שנותן במה להתגאות, אם אפשר לקרוא לזה ככה, גם לעומת ערים מרכזיות אחרות בעולם.

 

שירותי ליווי בתל אביב תוכלו למצוא במגוון רבדים, בכל מיני מקומות בעיר, ישנם מקומות ריכוז טיפוסיים שבהן נמצאים שירותי ליווי בתל אביב לפי ז'אנרים, מרקם אוכלוסייה, אמצעים וכדומה.

 

מתחם התחנה המרכזית הישנה והאזור מתחת לגשר ההגנה ידועים בתור מקום המפגש של זונות הרחוב, מתאים לבעלי אמצעים מועטים, ישנם מכוני עיסוי רבים ומועדוני פיפ שואו בכל פינה. בדרך כלל נרקומניות, כדאי לבדוק טוב טוב לפני שמחליטים ללכת על זה.

 

דירות דיסקרטיות שומרות על עצמן חסויות אמנם, אך ידוע כי איזור אלנבי הוא אזור שרווי בהן, בחורות איכותיות ברמה גבוהה, שלעיתים רחוקות תפגשו אותן ברחוב, ניתן להזמין באינטרנט או בטלפון למי שמכיר.

 

שנעלה מעט צפונה לסוף דיזנגוף באיזור הנמל שמן של הדירות הדיסקרטיות יהפוך לדירות אירוח, כן, ככה זה שירותי ליווי בתל אביב, אפילו השם על רמה. שם תוכלו למצוא מארחות יפהפיות, שיובילו אתכם ללאונג' הפרטי המרווח, שם יציגו לכם מבחר רב של בחורות איכותיות איתם תוכלו לבלות מחצי שעה עד לילה שלם של הנאה מובטחת. בנוסף לעלייה צפונה צפויה לכם כאן גם עלייה במחירים, הבחורות וגם האירוח עולים בדרגה והחשבון הסופי יעלה לכם בסביבות 30-40 אחוז יותר מבדרום תל אביב.

 

כמובן שנערות ליווי בתל אביב ניתן למצוא גם באזורים הצפוניים ביותר נאות אפקה בואכה צהלה, אך שם האופי של הליווי באמת מצדיק את השם ולרוב יהיו אלה בחורות יפות, אינטליגנטיות וזורמות, שהלקוח מעוניין להתרועע עימה בפרהסיה ולהציגה לסביבתו. כמובן שאת הלילה הוא לא יעשה לבד והיא תתלווה איתו. המחירים גבוהים משמעותית.

תגיות : , , , , ,