למה אני רוצה להיות נערת ליווי VIP

למה אני רוצה להיות נערת ליווי VIP

נערת ליווי איילין

הצטרפתי חסרת ניסיון אל שירותי ליווי מקצועיים

הייתי בת 20 וזמן קצר אחרי הצבא הכרתי בחור דרך חברה טובה שלי שזהי מיד את היופי שלי והוא הציע לי עבודה שאף אחד אחר לא הציע לי מעולם.

הוא אמר לי שאני יכולה להצטרף אל שירותי ליווי ולנסות לעבוד בתור נערה. זה נראה לי כמו רעיון נוראי אבל למזלו הוא היה משכנע מאד, אז הסכמתי לנסות פעם אחת.

גיליתי שזה לא נורא כמו שחשבתי והסטיגמה של להיות נערת ליווי לא מפריע לי בכלל אלה להפכך אני מרגישה שאני בחלק העליון של החברה בזכות כמות הכסף שהרווחתי כל ערב.

שבלשון המעטה זה הגיע לאלפים וכשהתאמצתי, הייתי חרוצה וקיבלתי כמה שיותר לקוחות מצאתי את עצמי מרוויחה יותר מרופאים, עורכי דין ואדריכלים.

הדרגות של שירותי ליווי

אצל שירותי ליווי שאני עובדת בהם יש הרבה סוגי נערות והרבה דרגות כאשר מהר מאד הבנתי איפה אני רוצה להיות בסולם הזה, וזה הכי גבוה שאפשר.

יש נערות ליווי שמתייגים אותן כחדשות, יש בנות שמופיעות עם פנים חשופות וזה מביא להן יותר לקוחות ויש בנות פרימיום שזאת רמה גבוה מאד והן מרוויחות יותר משהארץ

אבל היית גם את הרמה הגבוה ביותר והיא ה-VIP איפה שהן מקבלות את הלקוחות הכי עשירים מכובדים ומרשימים והתעריף של המחיר שלהן מגיע לכמה אלפים לשעה בודדה.

החלטתי שאני רוצה להיות נערת ליווי VIP

ידעתי שיהיה לי קשה מאד להתקבל שאני יצטרך להירשם את שירותי ליווי עד עמקי נשמתם כדי להעניק לי את התואר, אבל הייתי נחושה והחלטית.

עשיתי השתלת חזה, קניתי בגדים שגרמו לדוגמניות צמרת לקנא והתחלתי לקרוא ספרי סקס על איך להיות מגרה וחושנית יותר במיטה.

בסופו של דבר זה דרש ממני שנה של עבודה קשה אבל זה השתלם והיום אני מודה באושר והעושר שאני מרוויחה 2,700 לשעה בודדה ומכירה את הגברים הכי מדהימים שיצא לי להכיר.

תגיות : ,