פורנו VS עירום מפורסמים

פורנו VS עירום מפורסמים

נערת ליווי בקסי

 

עולם הטכנולוגיה התפתח מאוד והיום רוב האנשים משתמשים בסמארטפונים באופן יומיומי, שומרים עליהם מידע, טלפונים, שיחות, סרטונים וכמובן תמונות עירום. זה לא סוד כי כל כמה זמן הפרופילים של מפורסמים נפרצים ותמונות העירום שלהם זולגות אל הרשת. במאמר זה נשווה פורנו עם תמונות עירום של מפורסמים, מה עדיף?

 

פורנו VS עירום מפורסמים

סרטי סקס, הם הסרטים ה"קלאסיים" שכולנו כבר רגילים אליהם. המון גברים חוזרים ביתה אחרי יום עבודה ארוך ועל מנת להשתחרר קצת, מדליקים לעצמם סרט פורנו במחשב ומאוננים. ישנם כאלה שעושים זאת כמה פעמים ביום.

בסרטי סקס, לרוב מצטלמות שחקניות, נערות ליווי מנוסות שיודעות את העבודה שלהן (אם לא מדובר על וידאו חובבני של זוגות אשר צילמו את עצמם בבית).

בכל מה שקשור לתמונות עירום של מפורסמים, מה שמושך בהן, זו הטבעיות. זאת משום שמדובר על אנשים רגילים שאנו אוהבים לצפות בהם מדי יום – שחקנים, זמרים, מנחים ועוד, אך ברגע של צילום התמונה, מדובר על מצב טבעי, תמונה שככל הנראה התכוונו לשמור לעצמם או לשלוח לאדם קרוב. לכן, בתמונות אלה, הנם משדרים משהו מאוד טבעי, מה שגורם לאנשים להתאהב בתמונות אלו.

השאלה "מה עדיף", קצת קשה, משום שמדובר על סגנונות שונים. ניתן להשוות זאת לשאלה, "מה עדיף, דירות אירוח דיסקרטי או להביא נערות ליווי לביתכם?", השאלה הנה בעייתית מראש משום שלכל אחד יש העדפות משלו. חלק מהאנשים מעדיפים לשמר בסוד את העובדה כי הנם משתמשים בשירותי סקס, כאשר האחרים מרגישים בנוח להביא יצאניות לביתם.

במקרה של שאלה הנשאלת בכותרת המאמר, המצב זהה – הכל תלוי בטעם האישי של האדם וישנם כאלה שמעדיפים לצפות בפורנו הטוב והישן, כאשר האחרים ממתינים כל פעם לדליפה חדשה של תמונות עירום.

תגיות :