שירותי ליווי – מה אנחנו מציעים

שירותי ליווי – מה אנחנו מציעים

נערת ליווי שנל

גם גברים וגם נשים, גם מבוגרים וגם צעירים, אם אתם בני אדם נורמאליים אז בוודאי יש לכם כל מיני פנטזיות וצרכים פיזיים לא ממומשים, גם פנויות וגם פנויים גם נשואות וגם נשואים, לא תמיד המצב שנוצר אצלנו ביומיום מאפשר לנו להגשים את כל אותם רחשי לב פנימיים שמנקרים אצלנו ובדיוק בגלל זה תחום שירותי ליווי מספק מענה עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

 

אז כמובן, שירותי ליווי זה לא דבר חדש, למעשה זה המקצוע העתיק ביותר בהיסטוריה הכתובה שעונה על צורך שלא ממש השתנה במהלך השנים, אבל עם ההתפתחות של החברה והתרבות כמובן שגם עדכנו את האופן בו מוגשים שירותי הליווי, כיום קיימים כל מיני תחומים שבהם ניתן להזמין שירותי ליווי, בכל מיני סיטואציות ודרכים שונות ולקבל מענה וסיפוק באופנים שונים. שירותי ליווי יכולים להיות מוצעים ברחוב לאדם הפשוט ביותר, או לקהל הרחב בתפוצה במימדים אסטרונומיים דרך האינטרנט וגם בצורות הדיסקרטיות והחשאיות יותר שבדרך כלל יכוונו לאוכלוסייה היותר עשירה או זאת שנמצאת בעמדות מפתח בחברה שלנו.

 

סקס, הרבה, מכל הסוגים ומכל המינים, בכל תנוחה אפשרית וכל סטייה שלא תעלו בראשכם תמיד יהיה מי שיהיה מוכן לענות על הצורך הזה תמורת תשלום, כמובן. נשים, גברים וגם מה שביניהם חולשים על המקצוע הזה ומתפרנסים ממנו.

שירותי ליווי לקהל העשיר יותר בדרך כלל יתבצע ע"י נערות ליווי משכילות ורהוטות יותר מנערות ליווי בדרך כלל. יינתן דגש גם על המסביב ולא רק על הסקס עצמו, נערות ליווי וי איי פי הן נקראות, ולעיתים קרובות הן סטודנטיות שמחפשות לעשות כסף קל כדי לסיים את התואר, ומדובר פה על הרבה כסף, ולעיתים תהיינה בחורות שבחרו לעסוק בזה כמקצוע ומרחיבות אופקיהן לצורך זה. שירותי ליווי מסוג זה כמובן יעלו יותר בצורה משמעותית.

 

שירותי ליווי קלאסיים מתבצעים על ידי נערות ליווי ללא הגדרה ספציפית של דרישות אופי, השכלה, או מעמד, נערות ליווי בדרך כלל יבחנו על פי המראה ומה שהן מוכנות לעשות מבחינה מינית, וכמובן ישנן שמוסיפות ערך מוסף לעניין עם כל מיני התמחויות בסגנונות כמו קשירות, סאדו, משחקי שליטה או עוד סוגים שונים של משחקי מין למינהם. נערות ליווי על אף התדמית המקובלת בחברה יהיו בדרך כלל נשים נורמטיביות ולאו דווקא כאלו שמצויות בחובות, צורכות סמים, מגדלות ילד לבד או שאר סטריאוטיפים שמקובלים לגביהן בחברה שלנו. כמובן שסטריאוטיפים אלה לא הגיעו להמון משום מקום, אלה הן בהחלט תופעות שכיחות בקרב נערות ליווי המציעות שירותי ליווי לקהל הרחב ללא סוכנות מייצגת, כלומר, נמצאות ברחוב או מוצעות במועדונים על ידי המנהל שלהן

 

הדרך המומלצת ביותר כיום להזמין שירותי ליווי היא דרך האינטרנט, בו ניתן למצוא מידע רב וזמין אודות הסוכנות שירותי ליווי, הנערות ליווי, תמונות, מחירים, סוגי שירות, מה הבחורה מוכנה לעשות ומה היא לא, זמינות, וכמובן הפניות לבתי הארחה שעובדים בשיתוף עם חברת שירותי הליווי.

 

יש לכם פנטזיה ולאחר קריאת המאמר אתם לא יכולים לחכות להגשימה? אל תהססו, צלצלו עכשיו והצטרפו לחגיגה.

תגיות : , , , , ,